NaslovnicaNovostiPrijedorEkipa Karate kluba “Shodan” nastupila je na 3. Međunarodnom karate turniru “Srpska...

Ekipa Karate kluba “Shodan” nastupila je na 3. Međunarodnom karate turniru “Srpska Open 2022”

Ekipa Karate kluba “Shodan” nastupila je na 3. Međunarodnom karate turniru “Srpska Open 2022”, koji je u nedjelju održan u Banjaluci. Ukupno je učestvovao 421 takmičar iz 35 klubova iz Republike Srpske, Federacije BiH i Hrvatske. U jakoj konkurenciji karatisti prijedorskog kluba osvojili su ukupno devet zlatnih, jednu srebrnu i šest bronzanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili Tea Bursać, Milica Bursać, Njegoš Bujić, Teodor Petrović u dvije uzrasne kategorije, Marko Miodragović, Vuk Vukić, Marija Brdar i Lidija Brezičanin.

Srebrnu medalju osvojio je Stefan Drinić, dok su se bronzom okitili Stefan Topić, Miloš Majstorović, Sergej Novaković, Andrej Pijak, Filip Rajilić i Tamara Brezičanin.